MSI | PC Case | MAG PANO 110R PZ | Mid-Tower | ATX
- TootjadMSI
- Mudel: MAG PANO 110R PZ
- Saadavus: 5
-
86€
MSI | PC Case | MAG PANO 110R PZ | Mid-Tower | ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draivilahtrid | 2 x 2.5 , 2 x 3.5 , 2 x 2.5"/3.5" combo |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 10.10 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 9.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | MAG PANO 110R PZ |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



